Collection: Products
-
90 degree skinny volume tweezer
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $14.99 USDSale -
90 degrees angle boot tweezer
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $14.99 USDSale -
Become a Certified Trainer Online
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$199.99 USDSale price $29.99 USDSale -
Beginner 2 Day Lash Class
Regular price $399.00 USDRegular priceUnit price / per$600.00 USDSale price $399.00 USDSale -
SaleBossy Adhesive
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price / per$40.00 USDSale price $19.99 USDSale -
CERTIFIED ADVANCED VOLUME ONLINE TRAINING
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$199.99 USDSale price $29.99 USDSale -
CERTIFIED BEGINNER ONLINE Eyelash Extension Class
Regular price $59.99 USDRegular priceUnit price / per$500.00 USDSale price $59.99 USDSale -
Certified Brow Lamination Online Training
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$199.99 USDSale price $29.99 USDSale -
Certified Lash Lift & Tint Training
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$199.99 USDSale price $29.99 USDSale -
SaleCombo Training Deal
Regular price $480.00 USDRegular priceUnit price / per$699.00 USDSale price $480.00 USDSale -
SaleCurved boot tweezer
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $14.99 USDSale -
Curved isolation tweezer (pink)
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $14.99 USDSale -
Fanning Workshop Online Course
Regular price $0.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.00 USD -
FLASH SALE 3 TRAININGS
Regular price $500.00 USDRegular priceUnit price / per$2,000.00 USDSale price $500.00 USDSale -
How to Create your Own Online Courses
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$199.99 USDSale price $29.99 USDSale -
How to Open Your Own Salon
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$199.99 USDSale price $29.99 USDSale -
Online Refresher Course
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price / per$100.00 USDSale price $29.99 USDSale -
Volume D Curl Lash Trays
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / per$18.99 USDSale price $12.99 USDSale
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
✧
Quality you can trust
✧
Lash Like a Pro- With the Right Tools
Typsy Sugar Beauty Boss
Join the movement of beauty bosses turning skills into success. From lash training to pro supplies, Typsy Sugar gives you everything you need to build your brand and slay your goals — one lash at a time. 💖









